DS1050Z-010+T&R
MFR.Part #
DS1050Z-010+T&R
JLCPCB Part #
C475016
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 10kHz 2.7V~5.5V 50uA SOIC-8 Timers / Counters ROHS