0603WAF750MT5E
MFR.Part #
0603WAF750MT5E
JLCPCB Part #
C474289
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS