TC0625B3301T5J
MFR.Part #
TC0625B3301T5J
JLCPCB Part #
C2989157
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS