0805W4J068LT5E
MFR.Part #
0805W4J068LT5E
JLCPCB Part #
C474219
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 68mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS