1210W2F649JT5E
MFR.Part #
1210W2F649JT5E
JLCPCB Part #
C2692657
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS