1210W2F510LT5E
MFR.Part #
1210W2F510LT5E
JLCPCB Part #
C474203
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS