NQ1007J0331T4E
MFR.Part #
NQ1007J0331T4E
JLCPCB Part #
C964969
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 750mW ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS