1210W2F4990T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1210W2F4990T5E
JLCPCB Part #
C474181
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 499Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS