25121WD100JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
25121WD100JT4E
JLCPCB Part #
C2768923
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS