CS03WAF100MT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CS03WAF100MT5E
JLCPCB Part #
C474104
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10mΩ 300V Thick Film Resistor ±1% ±1500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS