CS06W3J082JT5E
MFR.Part #
CS06W3J082JT5E
JLCPCB Part #
C2772081
Description
-55℃~+155℃ 333mW 500V 8.2Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS