RC1608F2R0CS
MFR.Part #
RC1608F2R0CS
JLCPCB Part #
C4235364
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS