TC0225B4991TCC
MFR.Part #
TC0225B4991TCC
JLCPCB Part #
C517616
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS