0201WMF4751TEE
MFR.Part #
0201WMF4751TEE
JLCPCB Part #
C473539
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.75kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS