0201WMJ0221TEE
MFR.Part #
0201WMJ0221TEE
JLCPCB Part #
C473535
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS