RC1608F4530CS
MFR.Part #
RC1608F4530CS
JLCPCB Part #
C4219232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS