RU2012JR068CS
MFR.Part #
RU2012JR068CS
JLCPCB Part #
C4322325
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS