RC0402J181CS
MFR.Part #
RC0402J181CS
JLCPCB Part #
C4212866
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS