RCS1608F1150CS
MFR.Part #
RCS1608F1150CS
JLCPCB Part #
C17315524
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS