RN06D1871CT5-X25
MFR.Part #
RN06D1871CT5-X25
JLCPCB Part #
C4211030
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS