RN10F1372CT5-50
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN10F1372CT5-50
JLCPCB Part #
C4325108
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS