AP30H100KA
Extended
Manufacturer
ALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor)
MFR.Part #
AP30H100KA
JLCPCB Part #
C471911
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 1V 2.35nF 240pF 30V 7mΩ@4.5V 84nC@10V 90W TO-252 MOSFETs ROHS