RCS2012F205CS
MFR.Part #
RCS2012F205CS
JLCPCB Part #
C4205681
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS