RC2012J242CS
MFR.Part #
RC2012J242CS
JLCPCB Part #
C4197743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS