RCS1608F360CS
MFR.Part #
RCS1608F360CS
JLCPCB Part #
C4147285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS