RC2012F364CS
MFR.Part #
RC2012F364CS
JLCPCB Part #
C4189408
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS