RC0603F155CS
MFR.Part #
RC0603F155CS
JLCPCB Part #
C3921461
Description
-55℃~+125℃ 1.5MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS