RT0805CRC0710RL
MFR.Part #
RT0805CRC0710RL
JLCPCB Part #
C1721578
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS