RC2012F4323CS
MFR.Part #
RC2012F4323CS
JLCPCB Part #
C4184873
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS