RM06F2R10CT
MFR.Part #
RM06F2R10CT
JLCPCB Part #
C4180506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS