RM10F3313CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM10F3313CT
JLCPCB Part #
C4006741
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 331kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS