RC2012F433CS
MFR.Part #
RC2012F433CS
JLCPCB Part #
C4165114
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS