RCS1005F2741CS
MFR.Part #
RCS1005F2741CS
JLCPCB Part #
C3947967
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS