RC2012J164CS
MFR.Part #
RC2012J164CS
JLCPCB Part #
C4156494
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS