RC2012F272CS
MFR.Part #
RC2012F272CS
JLCPCB Part #
C4137721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS