RUT2012JR680CS
MFR.Part #
RUT2012JR680CS
JLCPCB Part #
C17204393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS