RC1608J563CS
MFR.Part #
RC1608J563CS
JLCPCB Part #
C4121868
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS