RC1608F1871CS
MFR.Part #
RC1608F1871CS
JLCPCB Part #
C17612794
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS