RC2012F120CS
MFR.Part #
RC2012F120CS
JLCPCB Part #
C4119856
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS