RC0603F6492CS
MFR.Part #
RC0603F6492CS
JLCPCB Part #
C4119403
Description
-55℃~+125℃ 50mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS