RM12F14R3CT
MFR.Part #
RM12F14R3CT
JLCPCB Part #
C4114594
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS