RM12F1473CT
MFR.Part #
RM12F1473CT
JLCPCB Part #
C3982540
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS