RN04B4992CT10-25
MFR.Part #
RN04B4992CT10-25
JLCPCB Part #
C4098644
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS