RM20J332CT
MFR.Part #
RM20J332CT
JLCPCB Part #
C3929632
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS