RC2012J223CS
MFR.Part #
RC2012J223CS
JLCPCB Part #
C4098500
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS