RC2012F365CS
MFR.Part #
RC2012F365CS
JLCPCB Part #
C4092364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS