RCS1005F104CS
MFR.Part #
RCS1005F104CS
JLCPCB Part #
C17538370
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS