RC2012F2R49CS
MFR.Part #
RC2012F2R49CS
JLCPCB Part #
C4092058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS