RCS0603J243CS
MFR.Part #
RCS0603J243CS
JLCPCB Part #
C4222667
Description
-55℃~+125℃ 24kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS