CSRT2512FT68L0-UP
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CSRT2512FT68L0-UP
JLCPCB Part #
C4091741
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 3.5W 68mΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS